НовиниВиражаємо вдячність ОАО ,,Мотор Січ" за подаровані рослини лофанта. Разом з дітьми вони були висаджені на нашому майданчику.  Ми знаємо, що лофант не тільки красиво квітне,  але ще й має цілющі властивості!  Нехай він стане прикрасою нашого дитячого закладу! 


9 ТРАВНЯ - це велика дата для кожної родини!  Тому необхідно розповідати про ці події дошкільнятам. Діти розповіли про те,  що знають самі,  а також про родичів, які боролися з ворогом,  про нагороди своїх дідусів... Також були виготовлені нагрудні емблеми у вигляді маку - символи пам'яті і жалоби за загиблими на війні. Діти вчили вірш про День Перемоги, рядки якого вшановують подвиг ветеранів. Усі присутні розуміють значення миру для кожного і сподіваються, що так і буде надалі. 


Святкування Дня Землі - це  урочиста подія в нашому навчальному закладі!  І в цьому році свято було яскраве, надзвичайне та талановите, завдяки танцювальним і пісенним композиціям дітей. На свято завітали Метелик та Фея Екології. Не обійшлося і без проказ злої Клякси!  Дошкільнята співпереживали подіям і дуже хотіли змінити всі негаразди. І на цьому святі це вдалося!  Сподіваємося,  що у наших діточок буде гарне,  чисте і безхмарне майбутнє!Проведено заключне заняття з теми "ОБЕРЕЖНО ТУБЕРКУЛЬОЗ!". Діти уважно слухали виступ ст. медичної сестри про хворобу та засоби боротьби з нею. Також дошкільнята роздивилися тіло людини,  знайшли місце знаходження легенів та роздивилися їх. Вихователь провів дослід з губками - як  сприймається легенями зовнішнє забруднення та згубні звички. Були проведені дихальні гімнастики,  які допомагають правильно і рівно дихати, а також зміцнювати легені. Гадаємо,  що діти надовго запам'ятають це!  А також вдячні всім батькам,  які прийняли участь у виставці малюнків за темою "Обережно туберкульоз! "
Відбулося урочисте свято, присвячене Міжнародному жіночому дню. Діти яскраво привітати своїх рідних жінок віршами,  піснями, таночками. А мами прийняли участь у веселому конкурсі "Намалюй матусю"мами. Всі присутні отримали задоволення від побаченого і почутого, подарували маленьким артистам гучні оплиски!


1 лютого відбувся відбірковий тур конкурсу з ораторського мистецтва ,,Заговори, щоб я тебе побачив". Діти,  як справжні артисти декламували вірші, намагалися передати почуття глядачам та познайомили своїх друзів із творчістю українських поетів.  Всі учасники були нагороджені почесними грамотами, що викликало почуття радості, гордості та багато позитивних емоцій!!!  Вітаємо наших сміливих читачів!!! 

11 січня проведено Різдвяні розваги для малят. Діти середніх і старших груп із задоволенням декламували вірші, співали колядки, щедрівки, танцювали, водили хороводи. Даний захід організовано з метою знайомства дітей з народними традиціями, виховання поваги до українських свят, дружби, радості спілкування.
26 грудня в нашій групі відбулося новорічне свято та розваги. Діти були в захваті та із задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи. Радість та веселий сміх супроводжували цю довгоочікувану подію! 
З Новим роком!!!ОГОЛОШЕННЯОГОЛОШЕННЯОГОЛОШЕННЯОГОЛОШЕННЯ
ВІТАЄМО
Галіну Анатоліївну!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.